KURUMSAL
Tanıtım Videosu

Hakkımızda

Beton prefabrikasyon ve inşaat sektöründeki 40 yıla yakın birikimimizle, her türlü yapıyı, tasarımından anahtar teslimine kadar inşa etmekteyiz. Prefabrikasyonda bizleri bu günlere taşıyan başarımızı uzman ekibimiz ve senelerin deneyimi ile Firmamızın her yapıya özel çözüm üreten detay bilgisi; kalite, ekonomi, hız ve sağlamlık anlayışına borçluyuz.

Güvenli yapılar ve müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdir. Endüstriyelleşmiş yapım tekniklerine dayalı çözümlerle müşterilerine kaliteli hizmet sunan ön üretimli beton (prefabrikasyon) sektöründeki önemli firmalardan biri olarak Türkiye Prefabrik Birliği’nce verilen ‘2016-2018 DÖNEMİ YAPIT ÖDÜLÜ’ ne Firmamız layık görülmüştür.

Firmamız ayrıca, deprem bölgesinde olan ülkemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan endüstriyel yapıların güçlendirme projelerinin danışmanlık ve uygulama hizmetini ve renovasyon projelerini ve uygulamalarını da yapmaktadır.

 

Tasarım

Mimari estetik ve mühendislik değerlerine uygun, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK anlayışı ile yaşam kalitesini yükselten, uygun, sağlam, güvenilir, çağdaş, konforlu ve ekonomik yapılar oluşturmaktayız. Mühendislik ilkelerinden ödün vermeden yapılan her türlü tasarım ve uygulama, yapıların deprem güvenliği için vazgeçilmez bir ilkedir.

Bu ilke doğrultusunda KA YAPI’ nın prefabrikasyon alanındaki bilgi ve deneyimi teknik tasarım sanatına yansımakta ve mimari, betonarme, çelik, prefabrik, Thermomass ®, kompozit sistem tasarımını ve uygulamalarını yapmaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Prefabrik yapı tasarımı, üretimi ve inşaatları
  • Çift Çidarlı Duvar Paneli (Double Wall) Sistem Tasarımı, üretimi ve uygulamaları
  • Öngermeli boşluklu döşeme üretimi ve satışı
  • Endüstriyel yapı güçlendirme ve renovasyon projeleri ve uygulamaları
  • Thermomass ® sistem konut ve işyeri inşaatları
  • Betonarme ve çelik yapı inşaatları
  • Mimari, statik, prefabrik, betonarme ve çelik yapı projeleri

Üretim Tesisimiz

Üretim portföyümüzde bulunan tüm prefabrik yapı elemanları Bursa/Nilüfer/Akçalar’ daki 6000 m2 kapalı alan ve 20.500 m2 açık stok alanı olan üretim tesisimizde yetkin ve deneyimli ekibimizle üretilmektedir.